Březen ve fotkách

Březen byl určitě pro většinu z nás přelomovým měsícem. Pro mě byl přelomový hlavně v tom, že jsem se po měsíci naprosté izolace v nemocnici, konečně vrátila domů. Původní představy jsem měla trochu jiné, než jít z jedné izolace rovnou do další, ale doma je prostě doma a já už jsem se nemohla dočkat své postele a domácího prostředí.

První týden jsem strávila převážně na gauči, protože jsem si domů z nemocnice přivezla nějaké další zdravotní problémy, takže jsem na nic jiného neměla energii. Naštěstí po týdnu jsem se už cítila líp a mohla jsem se věnovat i něčemu jinému, než spánku :))

Než se situace přiostřila, stihli jsme s přítelem pár procházek. I přes respirátor byl čerstvý vzduch úžasná změna oproti nemocnici :))

Doma jsme s mamkou posilovaly imunitu pravidelným přísunem vitamínů. Miluju kiwi! Nejradši bych ho jedla od rána do večera :))

A těsně před uzavřením obchodů mi stihl přítel dovézt tyto dózy a já jsem konečně urovnala všechny granoly, vločky a proteiny, co se před tím skladovaly v původních otrhaných obalech. Hned je to hezčí pohled a já mám “Snídaňový koutek” :))

Když jsem už nemohla na procházky, tak jsem se zaměřila na domácí cvičení. Začala jsem jenom jednoduchým protahováním a postupně jsem zařazovala lehčí jógové flow. A není lepší motivace, než nové cvičící oblečení. Z Oysho jsem si objednala nové legíny s tričkem a jsou naprosto dokonalé.

Ano i u nás doma se šily roušky! Moc krásy sice nepobraly, protože šící stroj nemáme, takže jsme je šily v ruce, ale posloužily i tak :)) A když jsem nešila roušky, tak jsem malovala plecháčky a mohla jsem vám odeslat první objednávky.

Večer se u mě opakovaly většinou tyto scénáře 1. Wellness večer ve vaně, 2. Čtení fajn knížky, 3. Videohovory s kamarády a rodinou.

Doufám, že i vy jste si užili březen, jak jen to šlo i přes veškerá omezení :))

Mějte se krásně!

S láskou, N.

4 komentáře u „Březen ve fotkách

  1. Netuším, co se Ti stalo a jaké máš problémy (jsem na Tvém blogu poprvé), ale musím říct, že vypadáš strašně krásně! Já to nechápu, kdybych se oholila do hola, vypadám jak tydýt 😀 😀 Ty nádoby na vločky jsou super!! Hnedka to vypadá jinak a lépe 🙂 Umíš moc krásně malovat, nejdřív jsem si myslela, že jsi si objednala nové plecháčky a až po bližším zkoumání jsem zjistila, že je maluješ sama 🙂 A to oblečení na cvičení? Hned se jdu na ty stránky podívat! 😀 Měj se krásně, drž se a přeji mnoho zdraví a sil ♥

    WantBeFitM

    1. Ahoj 🙂 nejdřív bych chtěla moc poděkovat za komplimenty, jsi moc hodná! <3 A o vlasy jsem přišla následkem léčby (chemoterapie) leukémie 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek