Duben ve fotkách

Může mi prosím někdo vysvětlit, jak se to stalo, že je už květen? Na jednu stranu mi přijde, že v izolaci se čas hrozně vleče a dělím den od jídla k jídlu a na druhou stranu je už květen a já vlastně nevím, jak rychle a kam se ten celý měsíc poděl. Takže jsem projela telefon a foťák, abych vůbec věděla co jsem kromě jídla dělala a tady je pár střípků :))

kokosová voda aka moje nová závislost // rajčata s mozzarelou // domácí pletýnky MŇAM

Jak jsem psala, tak velkou část dne strávím tím, že se do sebe snažím něco nasoukat a teď mi v tom dost pomáhá to, že konečně můžu jíst čerstvou zeleninu a to si opravdu užívám :)) A taky konečně můžu pít kafe co je z kávy a ne z prášku. Toho jsme s přítelem museli využít a po cestě z Brna, kde jsem byla na kontrole, mi zajel pro kávu do naši milované Karmy !

”piknik u vykopávek v Mikulčicích”

No a když zrovna nejím, tak chodíme na procházky. S mamkou vždycky v týdnu hned po snídani a o víkendech si mě po obědě většinou vyzvedne přítel a jedeme na chatu, kde se touláme po okolí a bez kávy na cestu se neobejdeme :))

Taky mi konečně začali pořádně růst vlasy, řasy a obočí mám dokonce hustější než před nemocí. A taky jsem rázem začala být přirovnávána ke kiwi, angreštu a opičkám 😀 ale who cares, hlavně že to roste! Na toto téma mi chodí i spousta dotazů a tak jsem se rozhodla nachystat samostatný článek. Bude brzy!

A na úplný závěr měsíce si pro mě přítel nachystal překvapení, už třetí v řadě, ale tento rok jsem byla překvapená nejvíc :)) Původně jsem měla v plánu ho zařadit až do fotek z května, ale nejspíš, bych nevydržela, tak dlouho čekat 😀

1. máj a moje májka <3

A jaký byl váš duben? Pokud chcete vidět víc jídla, káviček a procházek, tak mě sledujte na instagramu. Najdete mě tam jako @nikolzmoravy .

Mějte se krásně!

S láskou, N.

2 komentáře u „Duben ve fotkách

  1. Taky nechápu, kam se ten duben poděl, uteklo to hrozně rychle 🙂 Letos jsme na pikniku ještě nebyli, ale taky moc rádi na ně chodíme. Moc krásné překvapení od přítele ♥♥ Já byla hlavně doma, učila se, vařila, pekla a cvičila 🙂 Teď se běhá naprosto parádně!

    WantBeFitM

    1. Tak snad se brzo na piknik dostaneš :)) a to běhání zní skvěle, počasí je na to opravdu jak dělané <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek