Friday I’m In Love

Pavlov s štít domu, kde je jedna z nejlepších kaváren 🤍
Archeopark a Děvičky v pozadí

Kdyby mi někdo dnes dopoledne řekl, ze si večer budu s úsměvem pobrukovat tuto písničku, tak ho nejspíš pošlu do patřičných míst, protože zrovna TO dnešní dopoledne se tvářilo, jako by z onoho místa vypadlo. Naštěstí odpoledne všemu příjemně zvedlo reputaci a bylo jedno z nejhezčích v poslední době.

Rozhodli jsme se využít krásného babího léta a vyrazili jsme s Ondrou do Pavlova. Jednak proto, že je to tam moc hezké a když si jen trochu vyšlápnete, můžete se kochat okolím do oněmění a druhým důvodem byl/a Marināda viničních dům (instagram tady). Kavárna do které jsme se chystali už nějakou dobu a musím říct, že čekání stálo za to 🙂 Krásné prostředí, příjemná obsluha a vynikající káva. S Ondrou jsme si dali kávu a limonády z jejich vlastních sirupů (švestkový je nebe!) a padl i jeden jablečný koláč s mascarpone a plátky mandlí (taky nebe). Rozhodně se tam musíme brzo vrátit a vy se tam určitě taky jeďte podívat, když budete poblíž.

S doplněnou hladinou kofeinu jsme se po cestě k autu zastavili ještě u Chaloupky Pálava (instagram tady), pro kterou jsem navrhovala brand a potkala jsem se u ní právě se slečnou, která mě s touto nabídkou oslovila. Že jsou náhodná setkání ty nejlepší se opět potvrdilo a já mám tak o důvod víc se do Pavlova co nejdřív vrátit 🙂

Takže nakonec to tak opravdu dopadlo. Spokojená a zpívající si The Cure. Dobře… do zpěvu to má hodně daleko, ale stejně za to může ten doporučený výběr hudby v instastories, haha.

Mějte se taky tak krásně a klidně i víc! A zpívejte si 🙂

S láskou, N.

2 komentáře u „Friday I’m In Love

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek