Líný víkend

No víkend… Jako líné by se daly označit poslední čtyři měsíce co mi byla sdělena moje diagnóza. Co si budem, když vám řeknou, že máte leukémii, tak zrovna neoplýváte energií, obzvlášť první měsíc byl celkem záhul a třeba taková sprcha mě dokázala vyčerpat na celý den.

Leukemie

Naštěstí tyto ultra unavené dny mám aspoň prozatím za sebou a mohla jsem si užít pár dní mimo nemocniční prostředí. Na nějaké velké výkony nebo výlety to nebylo, ale s přítelem jsme zvládli pár kratších procházek.

Couple
Czechgirl

Podmínky sice nebyly úplně ideální, ale i přes to jsem konečně vyzkoušela svůj nový foťák Olympus PEN E-PL9 a jsem z něj naprosto nadšená!

Dokonalé moody odpoledne.

Další věc, u které jsem hodně dlouho přemýšlela, jestli si ji pořídit, byly UGG sněhule. Jejich cena není rozhodně nízká a popravdě moc parády v nich taky neuděláte 😀 Nakonec jsem se rozhodla do nic jít a nemohla jsem se rozhodnout lépe. Jsou opravdu jako papučky a díky použitým materiálům (ok, nic pro veganství) úžasně hřejí, takže pro věčné zmrzliny jako jsem já, bych je zařadila do povinné zimní výbavy.

Už jen ten sníh chybí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek