Neděle na chatě

Konečně máme opravdové léto! Minulou neděli jsem ještě seděla v tlustých ponožkách s horkou kávou v ruce a dnes se sluním na dece a místo kávy ucucávám kokosovou vodu. Je pravda, že počasí by se u nás doma dalo poznávat ne podle pohledu z okna, ale podle spotřeby kokosové vody 😀 Kromě této závislosti se vám musím přiznat i k tomu, že posledních 14 dní jsem nějak zaseklá a psaní mi moc nejde. Mám pro vás předpřipravených několik článků a ne a ne je dokončit. Ale já se polepším, slibuju!

Rozhodla jsem se vás dnes aspoň pozdravit a dát sem pár fotek z dneška. Dopoledne jsem malovala plecháčky a po obědě jsme se rozhodli využít krásného letního počasí a vyrazili jsme na chatu. Naposledy jsme tam byli někdy v dubnu, když se příroda teprve probouzela a teď všechno krásně kvetlo 🙂 Zapinkali jsme si, snědli koláč ( tentokrát s malinami a černým a červeným rybízem), já jsem vyfotila snad každou kytku a pomalu byl čas vrátit se domů. Unavení sluníčkem a naprosto spokojení.

Tento výhled miluju 🙂 jen ovečky chybí
A na závěr jedno weird selfie na naprosto nevhodný objektiv 😀

Věřím, že i vy jste si toto letní počasí užili a budu moc ráda, když se v komentářích podělíte o tipy, co dělat v těchto horkých dnech 🙂 Mějte s krásně!

S láskou, N.

2 komentáře u „Neděle na chatě

  1. Když někde jdeme, tak taky moc ráda fotím kytičky. Vypadají vždycky tak moc hezky! Nás v teplech teda sport moc nebere, raději si uděláme vycházku do lesa třeba na nějakou hezkou rozhlednu 🙂 Jinak koupák či rybník s dobrou knížkou to jistí vždycky 🙂

    WantBeFitM

    1. Já už jsem právě nějak přeprocházkovaná, protože skoro každý den nachodíme s mamkou přes 10.000 kroků na procházce, takže je to příjemná změna 🙂 ale chápu, že ve velkém horku, to není pro každého 🙂 Doufám, že se letos dostanu i na paddle board, to je úžasný relax i v těch největších vedrech 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek