Velikonoční beranek

Tak trochu jiné Velikonoce

Jak si užíváte letošní Velikonoce? Já jsem s nimi překvapivě celkem spokojená. Sice nemáme nabarvené vajíčka, velikonoční výzdobu (dobře, máme přesně 2 dekorační vajíčka a 1 zajíčka) a ani obývák plný šlaháčů, ale zase si užívám klid o kterém jsem si mohla nechat předešlé roky jenom zdát. Samozřejmě mi je líto, že letos o tyto tradice přijdu, ale sednout si s mamkou k pohádce, dát si kafe a beránka, je taky fajn a podstatně míň z toho bolí zadek.

Asi to zní trochu důchodcovsky, ale popravdě kdejaký důchodce má nejspíš víc energie než já 😀 Takže letošní Velikonoce vlastně dokonale zapadají do mého restart módu a když se tak dívám z okna, na tu reklamu na apríl, je mi zabalené v dece zase o kousek líp.

Vlastně si folklórní atmosféru Velikonoc s chasou přeci jen trochu užiju. Děcka naplánovaly na večer skupinový FaceTime, tak se moc těším, až je zase všechny uvidím :))

Doufám, že i vy jste si letošní Velikonoce užili jak jen to šlo i s omezenými možnostmi. Já se jdu trochu upravit, ať se mě večer neleknou a vám krásný zbytek dne!

S láskou, N.

2 komentáře u „Tak trochu jiné Velikonoce

  1. Taky jsem ráda, že jsem letos nemusela řešit žádné koledníky. Na sucho jsem nezůstala, vymsrkal mě přítel 😀 Krásný beránek se vám povedl! Věřím, že sednutí s mamkou bylo super 🙂

    WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek